Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart 5minut po spusteni hry

Mam Msi865 PE Neo2V pamäť 2x512Mb tz.ked som dal dual chanel a spustil som hru tak asi po 5 minutách mi reštartovalo počítač prosim poradte mi.

[mod]Upraveny titulok, povodne "Restart" (MM..)[/mod]

Jestli tam máš nějaké dělo -P4 plná 3ghz+ tak nejvhodnější zdroj je s dvěmi 12v větvemi. Rozhodně bych zkusil ještě jiný. První bych ale zkusil provoz s 512 jestli to nedělá nekompatibilita /sou stejné/. dál si stáhni primetest zatíží počítač a detekuje chyby při výpočtech / i chyby které memtest nenajde/ zvolíš tortune test a prostřední.odkaz teď po ruce nemám jdu jíst

GeForce 6600GT AGP 128MB od MSI. Robi to na NFS MW, ale aj na inych hrach (Aj na starsich) Dal som ten primetest a otestoval CPU a RAM a po chvili ho zastavilo a vypisalo toto: Test 1, 4000 Lucas-Lehmer iterations of M19922945 using 1024K FFT length.
FATAL ERROR: Rounding was 0.5, expected less than 0.4
Hardware failure detected, consult stress.txt file.
Je to chyba RAM alebo CPU?

3DM je zcela zavadejici flakota SW - po kazdem mereni dostanes uplne jiny vysledek (zavisly na momentalni konstelaci planet, erupcich na Slunci, mentalnich utocich z astralu,...). Jede-li ti to v singlu a v dualu ne, nevypovida to o HW vubec nic. Muze to byt v NB maticky, CPU, RAMkach, ale taky v BIOSu (nekompatibilite modulu s deskou). Jedina sance je to vyzkouset na stejnem HW (vulgo "kamosuv stejny vypocetnik"), ale asi se adekvatnich odpovedi stejne nedockas. Tohle (co popisujes) je nightmare vsech hardweraru (jede/nejede) - stravi se nad tim hodne casu za male hacky ;-) ...

no tak tím primetestem testuj dál. když vyměníš paměti tak zbude procesor a deska. to hlášení co máš je typické při přetaktovaném nebo vadném cpu. intelů jsem vadných viděl jen asi 3-5 ale je to možné. takže rovnou bych si půjčil jiný zdroj, paměť a odpojil vše nepotřebné cdrom,modem a podobně.