Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto který program otevře soubor .cfg?

Zdravím,nevíte kalý program otevře soubor .cfg ?
Je to u metina akmosovi to hlasi error a mě to normal de.. ps. ja mam XP a on Vistu.
Změna předmětu, původně: Cfg
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Proc ho urazis?

(pakliže je mentálně schopen)

Nekdo je na tom mozna treba hur mentalne a jini maji zase ve virtualnim svete ramena a nedostatek taktu a v opravdovym zivote nejsou schopni reagovat na realne situace a tak si honi trika v diskuzich. Nejhorsi na tom je, ze ten co si honi triko to dela vedome. Ten co na to mentalne nema (tim nemyslim autora tohoto dotazu), tak ten za to nemuze.

Takže,kamarád si stáhl metin2 viz. víše od MM... z toho odkazu.
Nainstaloval to,pak se to napatchovalo a ted,když chce zapnout ten exe. soubor,tak mu to udělá tuto chybu : viz. víše obrázek.
Nevíte někdo,proč to tam tu chybu hlásí ?
Ps. Sestava PC je již uvedená nahoře...

Kamarát spúšťa metin2.exe, ktorý je umiestnený v adresári Program Files. Ak som správne pochopil, tak hra si chce sama nainštalovať aktualizácie, takže chce zrejme zapisovať do svojho adresára. Do adresára Program Files ale nemôže zapisovať len tak hocikto. V chybovej správe máš predsa jasne napísané, že sa snaží pristupovať k súboru, ku ktorému nemá oprávnenia. Tak ak tú hru tak veľmi chceš hrať, tak ju spusti ako administrátor, alebo si nastav oprávnenia, alebo ju nainštaluj niekde, kde už oprávnenia má.