Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení Astroburn

Ahoj mam dotaz chci si vypalit nějake soubory avi na dvd.Zkoušel jsem to v programu Astroburn,ale po vložení do dvd přehravače mi je to začne přehravat automaticky po sobě.Nejde nastavit program Astroburn tak aby se mi misto automatickeho spuštění dal na vyběr z titulu na dvd??Jak a kde to prosím nastavím nikde jsem to nenašel.Jestli to nejde existuje nějaky program ktery to umí??
Předem děkuji ta odpovědi.
Petr

Ako som tak bleskovo na to mrkol, predpokladám že to DVD máš napálené ako dátový disk (zdá sa mi že astroburn nebude authoringový program) takže to podľa mňa nie je problém Astroburnu ale prehrávača.
Aj ja pokiaľ mám médium s avi súbormi tak ich prehrávač začne púšťať okamžite a nič sa ma nepýta. U mňa pomôže nenapaľovať to priamo do rootu média ale v adresári.
Inými slovami: Nie takto : MÉDIUM->filmy ale MÉDIUM->zložka->filmy.
Ale prehrávače sa môžu správať rôzne, treba vyskúšať.