Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem defregmentace disku

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli existuje program, který dokáže defregmentovat disk, který je zcela zaplněn. Klasická defregmentace ve windows potřebuje 15% a to je pro mě moc.dík za radu

Kam bys chtěl ta data během defragmentace umístit? Zmenšit koš, swap, smazat tempy, hovadiny, instalační soubory, vypnout nástroj pro obnovení dat, podporu režimu spánku, odinstalovat zbytné součásti Windows, něco zálohovat a smazat atd.

no to mi je jasný, že to jde takhle, ale už mě štve pořád něco přesouvat nebo řešit co zrovna smazat. jen mě zajímalo jestli neexistuje program, který to dokáže třeba s 1% volného místa, ono 15% ze 2T je docela dost.

jasně že ne, to jsem dal jako příklad. ale vem si, že bys musel mít na 2T disku neustále cca 300GB volného místa aby si mohl provést defregmentaci a musíš uznat že 300GB se moc snadno nepřesouvá. a proto by mě teda zajímalo jestli existuje nějaký program, který to dokáže i s menším místem.

ma zmysel defragnmentovat systemovy oddiel, a na nom mas mat volneho miesta dost, ptz volne miesto na syst.disku potrebuje kazdu chvilu kde co.
P.S. ja nedefragmentujem ani system ptz po defragmentacii sa spomali start (z 10 pokusov ktore som robil za poslednych 20rokov sa 10 krat spomalil, t.j. to skvele defragmentovanie ma 100% neuspesnost :) P.S.2. a dovod? dementny defragmenter nevie ktore subory ma dat k sebe, tak ich roztrusi cez pol disku, a potom lieta hlavicka pri starte Win cez pol disku.

to by sme se tu mohli přít donekonečna, jestli to má smysl nebo ne.já osobně disky defregmentuju a defregmentovat budu.jen mě zajímá jestli někdo nezná nějaký program na defregmentaci kterému stačí k defregmentaci menší volné místo než 15% disku.