Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem defregmentace disku

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli existuje program, který dokáže defregmentovat disk, který je zcela zaplněn. Klasická defregmentace ve windows potřebuje 15% a to je pro mě moc.dík za radu

to by sme se tu mohli přít donekonečna, jestli to má smysl nebo ne.já osobně disky defregmentuju a defregmentovat budu.jen mě zajímá jestli někdo nezná nějaký program na defregmentaci kterému stačí k defregmentaci menší volné místo než 15% disku.