Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada při výběru zdroje

Zdravím vás,

rád bych poprosil o radu při výběru zdroje.

Sestava: Základní deska ASUS P6X58D Premium
Procesor Intel Core i7-950, quad
RAM: DDR 3, 6GB, 1600MHZ
HDD: WD, 1TB, SATA 3
GRAfická karta: ASUS 285GTX
plus nějaká vypalovačka, zatím nevím. Ale to asi podstaný nebude. :-)
U karty se udává doporučený zdroj 550, ale jde mi o to že ostatní komponenty taky nečo sežerou. Takže bych potřeboval nějaké optimum. Díky za radu !!!

Petr
Změna předmětu, původně: ZDROJ ??? (rh)

Já bych volil značku Corsair,záruka 5let, výkon od 650W nahoru. Řadu TX nebo HX. Ono je to skoro jedno do 3500 seženeš i 950W.
Vcelku by mě zajímalo jaké tam chceš nacpat paměti....? Soustřeď se na napětí max 1,65v.
A taky kde seženeš tu grafiku..:-)
Ona totiž řada 275-285 se snad už ani nedělá a zrovna sehnat slušnou 275 (asus,gigabyte) před týdnem byl docela problém. Takže jestli ji někde uvidíš skladem tak neváhej. Taky tam postrádám chladič procesoru, chladit procesor za 13litrů boxovaným chladičem je prasárna největší:-D