Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s fakturou

Dobry den,mam problem s mojim internetom,konkretne s mojou fakturou.pouzivam dial-up, od orange./,modem Huawei E220/. problem je v tom ze po roku a 11 mesiacov použivania mi došla faktúra za obdobie februar marec/platil som dopredu 2 mesiace/ 475 eur navyse.normalne platim 20 eur za 2000Mb stahovania.podla mojich vedomosti som stiahol cca 1960 Mb/za 2 mesiace/.v spoločnosti orange tvrdia ze som kotu presiahol o 460 Mb+tvrdia ťe som mal neustále pripojenie k internetu,okolo 10 hodín denne.je to možne aby som mal taku fakturu?ked viem ze som neprekročil limit,a ak hej tak to mam za dva mesiace.samozrejme som učet zaplatil,a reklamoval.som zvedavy na vypis.najviac mi nejde do hlavy ze ked mam internet,kde si mozem stahovat 2Gb,možu mi účtovat aj dlhodoby pobyt na nete?a vie mi niekto poradit nejaky dobry net?som zo slovenska,a zmluvu s orange mam do aprila a po tom vsetkom hladam nieco nove.dik za rady.

A tu mas info k aktualnym programom orange mobilny internet
http://www.orange.sk/web/internet/mobilny_orange_i nternet/moi_cennik.html
aj cenu za prenesene data nad limit
pisu tam 0,0232 € za 1MB nad limit, tak jak si mohol zaplatit 475€ ??? To si stiahol 20 000 MB nad limit ci co? :-) Tych 475€ bude za nieco ine, daj si poslat podrobny vypis, 475€ za data je blbost. Mohol si sa napojit na roaming (okrajove oblasti BA su uz skoro rakusko alebo madarsko, taka petrzalka to je snad uz rakusko tam su rakuske siete silnejsie jak nase :-D).

MM je mozne,ma napada zeby to mohli byt klikacky?som mesiac klikal na tzv formy zarobku ze klikas na maily ktore ti pridu a za ne dostanes jeden cent,PTC sa to vola,je ich milion na nete a stale mi nieco posielali.pripadne ma ešte napada ci to nemozu byt sms ktore som posielal cez mobilneho klienta,neviem ako su spoplatnene,a teraz ani nemam chut to zistovat.takmer 500 eur v riti,tak mam taky zvlastny pocit pozabijat vsetkych v orangei.tieto mobilne nety su na h..o,len prerabam.

Co sa tyka tych SMS, tak ked si ich posielal nejak cez ich specialnu aplikaciu alebo co, tak to boli potom asi normalne SMS, a tie sa normalne spoplatnuju (nejakych mozno 50 budes mat zdarma v pausali). Ale tiez tych SMS by si musel poslat stovky resp. tisice, aj keby to bolo spoplatnene sa mi to moc nezda. Pockaj si na vysvetlenie ze kolko presne za co presne si platil, aby si vedel ze co vlastne mas riesit.