Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem software od HP odmítá skenovat

Zdar,
mám HP F2120 a fachal rok a půl bez problému na starém PC. Teď mám nový komp a udělal jsem fatální chybu- nenaistaloval jsem HP all in one balík (drivers + software), ale zkopíroval je ze zálohy jen složku z program files tímto programem do nového PC. Tiskárna byla vidět, ale v softwaru nebylo tlačítko skenovat a ještě jedno. Zkusil sem to smazat a nainstalovat 2x all in one balík, vždy jinak zkusil odinstalovat a vyčistit cclenaerem registry, ale pořád to samý-> není tam tlačítko skenovat :-/

screen:
obr346652_png.PNG

děkuji za každou radu :(

Windows mas teraz jaky? Pre jaky Windows je ta tlaciaren a co pisu na www.hp.com, k tomu modelu? Od Visty vyssie (W7) na starsie modely HP neponuka ziaden SW, pretoze Vista a vyssie ma vsetko v sebe. SW z XP nejde na Viste a vyssom. Pozri si web HP, najdi si tam software pre ten tvoj typ (v support / download) a pre tvoje Windows (ak nejaky SW pre tvoje Win a pre ten typ zariadenie vobec ponukaju)

Problem je, protoze jsi neinstaloval pred pripojenim multifunkce ovladace.
Mohlo by pomoct odinstalovat soft (nainstalovat/odinstaovat), pak ve spravci zarizeni odebrat vse kolem USB.
Pak soft nainstalovat a pripojit multifunkci az v okamziku, kdy ti instalacni program rekne

na stránkach hp sa už pomere dlhú dobu vyskytuje twain hotfix pre scannery/multifunkčné tlačiarne pre wxp sp3/vista[funguje aj vo win7 ]treba si to nájsť pre konkrétny typ tlačiarne a inštalovať po inštalácii ovládačov a softwaru pre tlačiareň/scanner