Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - zmizel mi obraz

Prosím o radu. Najednou mi zmizel obraz. Po restartování pc mi už naběhla trojbarevná obrazovka a zobrazení je čárkové, rozamazané a přerušované. Zkoušel jsem novou intalaci. Ta proběhla ok ale problém nezmizel. Myslím, že mi odešla grafika. Jak to můžu zjistit ? Nebo vyřešit. Můj popis asi není nejlepší. Ale snad se to už někomu stalo a poradí mi. Předem děkuji a přeji hezký den :)

Změna předmětu, původně: Grafika ? (LaKr) (Kráťa)

Mas moznost vyzkouset jiny monitor?Pokud ano, zkus monitor. V ktere casti nacitani systemu to zacne byt carkovane a trojbarevne?Hned od spusteni?Mas moznost vyzkouset jinou grafiku?popr nabootovat live linux, treba slax.Popr zkusit spustit jen s jednim pametovym modulem, grafikou, zbytek poodpojovat

Ano, dělá mi to hned po spuštění. Mám pc propojený i do tv a je to stejné. Zkoušel jsem odpojit monitor i tv a nic. Vyzkoušet jinou grafiku nemám možnost. To ostatní co píšeš je už na moji znalost už moc složitý. Jsem amatér. Přesto ti moc a moc díky. Asi budu muset vyrazit do opravny :( Ještě jednu radu prosím, mám tam vzít celé pc nebo stačí vyndat grafiku ?

Ak je to PC,
tak:
1. chyba v GPU (poškodená teplom, zlý kontakt v slote, napájanie, atď.)
2. chyba káblu
3. chyba monitora

Buď rád, že to nie je na drahom NB. Tam by to znamenalo s veľkou pravdepodobnosťou - koniec.

(A nemáš tam aj defaultnú grafiku na doske? Ak áno, v biose ju zapni, a chybnú zo slotu vyber. Tak vyskúšaj.)

Ak Ti odišla GPU - uvažuj, prečo k tomu došlo. Príčiny.
Aby sa Ti to nezopakovalo aj na novej.

Zkoušel jsem otevřít v nastavení grafiku. Vyskočilo na mě hlášení NVIDIA Display settings are not available.
You are not cucurratly using a display attached to an NVIDIA CPU.

Anglicky umím tak pozdravit :(
Tak nevím, možná i kdybych si to přeložil mě to bude na prd.
Děkuji za pomoc.

Pise ti to ze NEPOUZIVAS DISPLAY STRCENY DO NVIDIA GRAFIKY. Tak nemozes otvarat nvidia nastavenia. Najprv si ujasni ze jaku mas vlastne grafiku (a ci neni aj nejaka integrovana na zakl.doske aktivovana, vid spravca zariadeni), a ze jake ovladace si do tych cisto nainstalovanych Win uz instaloval.

A vysvetli nam ze co myslis tym "Zkoušel jsem otevřít v nastavení grafiku." - v jakom nastaveni, jaku grafiku.

Otevřel jsem ovládací panely a tam jsem kliknul na ikonku NVIDIA.
Před měsícem jsem instaloval Win 7. A ten by si měl najít ovladače sám. Před týdnem jsem zapojil na grafiku i tv. A přes ovládací panely v nastavení zadal dva monitory. Vše běželo ok asi týden a pak buch... Nic jineho jsem nanastavoval a ani nevyndaval kabely.

Z Tvojho dopytu nie je zrejmé, čo si vlastne robil predtým, ako: "Po restartování pc mi už naběhla...".

Čoho je to dôsledok.
Čo znamená: cucurratly, neviem, ale viem, čo znamená: currently - aktuálne, práve teraz.
Skús odinštalovať driver GPU - ak tam vôbec nejaký je,
a znovu nainštalovať ten správny.