Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - zmizel mi obraz

Prosím o radu. Najednou mi zmizel obraz. Po restartování pc mi už naběhla trojbarevná obrazovka a zobrazení je čárkové, rozamazané a přerušované. Zkoušel jsem novou intalaci. Ta proběhla ok ale problém nezmizel. Myslím, že mi odešla grafika. Jak to můžu zjistit ? Nebo vyřešit. Můj popis asi není nejlepší. Ale snad se to už někomu stalo a poradí mi. Předem děkuji a přeji hezký den :)

Změna předmětu, původně: Grafika ? (LaKr) (Kráťa)

Ak je to PC,
tak:
1. chyba v GPU (poškodená teplom, zlý kontakt v slote, napájanie, atď.)
2. chyba káblu
3. chyba monitora

Buď rád, že to nie je na drahom NB. Tam by to znamenalo s veľkou pravdepodobnosťou - koniec.

(A nemáš tam aj defaultnú grafiku na doske? Ak áno, v biose ju zapni, a chybnú zo slotu vyber. Tak vyskúšaj.)

Ak Ti odišla GPU - uvažuj, prečo k tomu došlo. Príčiny.
Aby sa Ti to nezopakovalo aj na novej.

Zkoušel jsem otevřít v nastavení grafiku. Vyskočilo na mě hlášení NVIDIA Display settings are not available.
You are not cucurratly using a display attached to an NVIDIA CPU.

Anglicky umím tak pozdravit :(
Tak nevím, možná i kdybych si to přeložil mě to bude na prd.
Děkuji za pomoc.