Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem outlook problem

Cau lidi mam problem s outlookem a odesílání emailu, vdy poslu email a doručovatel mi oznámí, ze mu to přislo 20x, nekdy se email odesíla az 5 minut, nevím co stím.

Je to MS Outlook z office? Tak to máš překročený limit pro datový soubor PST. Do něho se ukládá veškerá pošta v outlooku. U starších verzí je limit cca 2GB. Pak outlook nedokáže uložit odeslanou poštu a pokouší se znova a znova odeslat email, protože si myslí, že to neposlal.