Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kabel na satelit

Dobrej. Prosim Vas mame doma satelitovou bedničku ( asi se to tak nemenuje) připojenej normalne k tv. Chtěl bych se zeptat jak se jmenuje nakej kabel kterym bych propojil tu satelitovou bedničku s další televizí. Dik Tonda z hor

Pokud nemáš satelitní přijímač pro dva televizory,můžeš maximálně koupit nějakej scart rozdvojovák ale pak budeš na obou sledovat stejný kanál.Vzhledem k tomu že by scart neměl bejt delší než dva metry je to nesmysl,to bys měl oba televizory ve stejný místnosti.
Jediné řešení je dokoupit druhý reciver (satelitní bednička)pro druhou televizi a rozvést signál z paraboly i k ní.

Zkus zapojeni_sat2

Jediné řešení je dokoupit druhý reciver (satelitní bednička)pro druhou televizi a rozvést signál z paraboly i k ní.

Taktiež to má obmedzenie, na práve nastavenú polarizáciu a pásmo.

Ak receiver ktorý odosiela riadiace napätia pre konvertor prepne polaritu alebo pásmo, receiver No.2 odrazu signál nemá ..

Potom že prečo na niektorých strechách sú 3 paraboly.