Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při pokusu připojení k bezdrátové síti mi to pořád dokola hlásí načítání síťové adresy...

Zdravíčko , po přeinstalování OS mi začalo dělat problém bezdrátové připojení k síti. Pokaždý když se chcu připojit tak mi to hlasí načítání sítové adresy a nic víc. Když píchnu do wifi routru kabel a připojím se přes něj tak to jede normálně. Nevíte někdo čím by to mohlo být ? Díky za rady...

takže takhle to nějak mám (nejsu žádnej odborník tak mně neukamenujte ;-)) : OS mám XP, Před wifi routrem mám zapojenej ještě jeden routr na kterým mám statickou IP adresu danou poskytovatelem internetu, a ja mám v OS nastaveny že když se připojím bezdrátově,tak aby si to vzalo automaticky IP adresu atd...