Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový LCD Samsung SyncMaster 2243

Ahoj, koupil jsem si nový LCD monitor Samsung SyncMaster 2243NW rozlišení 1680x1050. Po chvili surfování po netu, nebo práci na Pc me začnou štípat oči. Nevím co s tím. Před tím jsem mel klasický CRT 17 palcový monitor a oči mne neštípaly. Monitory Samsung prý jsou jedny z těch lepších LCD. Tak nevím. Můžete mi někdo poradit co s tím? Běžím na 1680x1050 při 60Hz. To by mělo být optimum. Víc nastavit nejde. Jsem z toho zoufalý. Díky za každou radu.

já zase budu mimo, ale známá,a syn mají LCD. Kdykoliv tam zavítám, tak ne že bych byl úplně v pr..li, ale nekouká se mě na to dobře. Doma Flatron T710BH - CTR, a naprostá pohoda. Brýle na blízko, brýle na dálku, brýle půjčené - a kulový.
Tím myslím u nich.
Doma kdybych sundal brýle na blízko, a vzal na brýle na dálku, tak jsem v pr..li také.
S těma na dálku, jakžtakž, ale to bych musel dřepět tak metr od monitoru.
Být tebou, tak mažu k očnímu, prásknu mu "vo co go", a dám na jeho radu.
Zní to jako klišé, ale sám jsem to poznal na vlastní kůži. S očima, a s tím jak "blbě" vidí, by si člověk neměl zahrávat