Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresy

Ahoj všem mám takový problém.

Hraju přes net CS 1.6, a děje se to, že poslední dobou
mě na serverech které mam uložené a kde často hraju vyhazují.
Tedy mám každou chvíli BAN za to že používam cheaty atd...
Ale nikdy jsem žádný cheat nepoužil, prostě někdo hraje přes moji
IP adresu používá cheaty a ja mam pak Ban.
Pokáždé jde o jiné Nicky než si dávam já a stává se to když mam PC
odpojené.

Net mi běží přes wi-fi router a ten nechávám v zásuvce pořád.

Někdo mi radil něco s dynamickou a statickou IP adresou.

Rozímete tomu někdo a mohl by mi někdo paradit jak poznám
jestli mám dynamickou nebo statickou IP a popř.
jak ji změním, abych mohl hrát???

Díky moc všem za radu DOM

U WiFi může být na jednu IP napojeno až několik set lidí. To víš, jsme chudý stát, provozovatelé her s něčím takovým nepočítají a zablokují IP v domění, že lump má jen svojí. S tím bohužel nic nenaděláš. Jedině si zaplatit privátní IP adresu jen pro sebe.

pokud nemáš na wan vstupu routeru nastavenou ip 213.192.3.x, pak nemáš veřejnou a stejnou adresu sdílí pod tvým providerem hafo lidí.
zkontolovat to můžeš na www.mojeip.cz

čili poptej se poskytovatele co stojí veřejná adresa.

a pokud už máš veřejnou ip, a přesto je vás připojených víc než by mělo, nastav si wpa/2 zabezpečení pro wifi v routeru.

Vím že pro Tebe to Brtníku je stejně težký jako pro mě zapnout televizi, ale ja vubec nemam tušení jak se nastavuje router?
Jen ho zapnu do zásuvky, na notebooku zapnu wifi příjem a jedu... Vic o routeru nevím...
Můžeš to nějak polopatě vysvětlit?? Vím že otravuju ale fakt nemam tušení co a jak.

Ziadne pripojenie na tvoj router, proste tvoj isp pusta von pod jednou ip viacero ludi a niekto ide tym padom cez rovnaku ip ako ty. Ja napr pustam von pod jednou ip cca 50 ludi/IP.
Mozes poziadat tvojho isp a pridelenie verejnej ip adresy, ale tipujem, ze to bude za nejaky mesacny poplatok nakolko verejne ip su vzacne v dnesnej dobe uz.

Source mam ale notebook mi tu hru nestiha i kdyz stahnu detaily.
Jinak CSko jsem chtel koupit steam, ale ted mi to bude asi prd platný, když nějakej jantar se stejnou IP adresou cheatuje jen tak pro radost a dostava všude BAN, no a tím pádem mam smulu i já.

Jinak mě napadlo co takhle nějakej progra, který skrývá IP adresu třeba hideIP platinum nebo něco na ten způsob pomohlo by to??

No jen mě to napadlo.

Ještě jedna věc, když jsem jednou hrál na netu, tak tam byl cheater, Admin ho vyhodil, ale on se během chvilky zas přihlásil, takhle se to opakovalo třikrát a pak už to admin vzdal s tím že má tuším dynamickou IP adresu a že s tím nic neudělá, že po každym vypnutí routeru (asi routeru to nevim přesně co vypínal) se mu změní IP adresa a on si vesele cheatoval dál.
Sice nechaetuji, ale taky by mi to takhle mělo jít ne?

Teď mám tedy Statickou IP adresu, jelikož i po vypnutí routeru mám pořád stejnou IP.

Dá se nějak měnik statická adresa na dynamickou a naopak??

Že bych si ji na to hraní změnil?

To zavisi na providerovi. Kdyz mas neverejnou, tak je ti muze byt jedno, jestli je staticka nebo dynamicka, protoze ta verejna adresa, pod kterou vystupujes je porad stejna.

Poskytovatele jako O2, nebo UPC maji verejne adresy pro kazdeho ucastnika a prideluji je dynamicky. Kdyz se tedy restaruje modem, tak se mu prideli jina adresa.

S tvojim problemom sa ozaj neda pohnut jedine si u svojho ISP priplatit za verejnu ip adresu (vtedy ju mas len ty a nikto iny) alebo prejst k ISP, kde sa dava verejna ip adresa automaticky (typicky dsl a kablovi ISP).
V kazdom pripade ti este poradim ako dostat cheatera zo servra. Hraval som cs od verzie 1.3 az po 1.5 a to aj v casoch ked uz kralovala 1.6, ale ja som mal radsej 1.5 neviem preco. Pokial sa na servri zide rozumna partia ludi nema cheater sancu. Akonahle sme totizto zbadali, ze je medzi nami cheater prestali sme hrat a hned na starte ho zabili. Samozrejme ochrana pred teamkillingom potom zabila teba (resp v dalsom kole), takze si si chvilku nezhral. Vyhoda bola, ze sme sa takto v time striedali, takze vzdy sa jeden obetoval. Dalsia vyhoda bola, ze cheater do par kol opustil server. Obcas sa robilo aj to, ze sa mu len vystrielali zivoty na minimum, aby po prvom zasahu od nepriatela lahol. Ak presiel do druheho timu siel som za nim alebo som im napisal nech mu robia to iste.
Skuste to nabuduce riesit takto vyhnes sa pripadnym problemom podobnym tym co riesis dnes.

Hm takže jedine si zaplatit veřejnou IP adresu. No zkusím se na ni poptat a pak dam vědět jak jsem dopadl.

Jinak ohledně cheatera, mě jsou ve hře více méně ukradený, jelikož kromě speedhacku jinej cheat nejde okamžitě rozpoznat. A bohužel u speedhacku nemame šanci ani s klukama když hrajem jelikož než se pohnem tak je na druhý straně mapy a všechny protivníky vykuchá nožem.

Ale jinak pokud po delší době se oběví cheater s AB nebo WH tak mu samosebou dáváme zabrat.

Cheater mi vadí jen proto, že nám kazí rankstats a že se občas objeví nějaký s moji IP a dostane Ban a tím ho dostanu automaticky taky. No a všechny oblíbený servery který jsme s klukama hráli už mam bloklý.

Každopádně díky všem za ochotu a rady. Uvidím jak a co pořeším. Čuuus