Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresy

Ahoj všem mám takový problém.

Hraju přes net CS 1.6, a děje se to, že poslední dobou
mě na serverech které mam uložené a kde často hraju vyhazují.
Tedy mám každou chvíli BAN za to že používam cheaty atd...
Ale nikdy jsem žádný cheat nepoužil, prostě někdo hraje přes moji
IP adresu používá cheaty a ja mam pak Ban.
Pokáždé jde o jiné Nicky než si dávam já a stává se to když mam PC
odpojené.

Net mi běží přes wi-fi router a ten nechávám v zásuvce pořád.

Někdo mi radil něco s dynamickou a statickou IP adresou.

Rozímete tomu někdo a mohl by mi někdo paradit jak poznám
jestli mám dynamickou nebo statickou IP a popř.
jak ji změním, abych mohl hrát???

Díky moc všem za radu DOM

S tvojim problemom sa ozaj neda pohnut jedine si u svojho ISP priplatit za verejnu ip adresu (vtedy ju mas len ty a nikto iny) alebo prejst k ISP, kde sa dava verejna ip adresa automaticky (typicky dsl a kablovi ISP).
V kazdom pripade ti este poradim ako dostat cheatera zo servra. Hraval som cs od verzie 1.3 az po 1.5 a to aj v casoch ked uz kralovala 1.6, ale ja som mal radsej 1.5 neviem preco. Pokial sa na servri zide rozumna partia ludi nema cheater sancu. Akonahle sme totizto zbadali, ze je medzi nami cheater prestali sme hrat a hned na starte ho zabili. Samozrejme ochrana pred teamkillingom potom zabila teba (resp v dalsom kole), takze si si chvilku nezhral. Vyhoda bola, ze sme sa takto v time striedali, takze vzdy sa jeden obetoval. Dalsia vyhoda bola, ze cheater do par kol opustil server. Obcas sa robilo aj to, ze sa mu len vystrielali zivoty na minimum, aby po prvom zasahu od nepriatela lahol. Ak presiel do druheho timu siel som za nim alebo som im napisal nech mu robia to iste.
Skuste to nabuduce riesit takto vyhnes sa pripadnym problemom podobnym tym co riesis dnes.

Hm takže jedine si zaplatit veřejnou IP adresu. No zkusím se na ni poptat a pak dam vědět jak jsem dopadl.

Jinak ohledně cheatera, mě jsou ve hře více méně ukradený, jelikož kromě speedhacku jinej cheat nejde okamžitě rozpoznat. A bohužel u speedhacku nemame šanci ani s klukama když hrajem jelikož než se pohnem tak je na druhý straně mapy a všechny protivníky vykuchá nožem.

Ale jinak pokud po delší době se oběví cheater s AB nebo WH tak mu samosebou dáváme zabrat.

Cheater mi vadí jen proto, že nám kazí rankstats a že se občas objeví nějaký s moji IP a dostane Ban a tím ho dostanu automaticky taky. No a všechny oblíbený servery který jsme s klukama hráli už mam bloklý.

Každopádně díky všem za ochotu a rady. Uvidím jak a co pořeším. Čuuus