Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení myši k pc

Koupil jsem si bezdrátovou myš Trust MI-7700R, ale po připojení k počítači se nepřipojí a vyskočí chybová hláška "Zařízení USB nebylo rozpoznáno". Všechny postupy připojení jsem dodržel správně, zkoušel jsem myš zapojit do různých USB portů (ve kterých mi stará myš funguje), zkoušel jsem nainstalovat ovladače z CD i z jejich stránek ale pořád nic.
Když jsem myš připojil do notebooku, tak se načetla ihned, takže chyba bude asi v nastavení USB. Zkoušel jsem všechny postupy podle poradce při potížích ale taky nic.
Nevěděl by prosím někdo co s tím???

Odpoj myš (hlavně tedy její USB), ve Správci zařízení dej Zobrazit skrytá zařízení a odstraň všechno ohledně myši. Pokud si nebudeš jist, tak dej odstranit všechno kolem USB. Chybu tím neuděláš, protože ono se to zase najde.
Potom (pořád při odpojené myši!) nainstaluj drivery a až potom připoj myš. Budeš k tomu ostatně nejspíš vyzván.
Tohle by mělo zabrat.