Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows vista - chce to po mě aktualizaci

Zdravím,

mám problém týkající se již nainstalovaného windowsu vista 64 bit.

UŽ asi desátým dnem to po mě chce aktulizaci - vyzkočí okénko s textem v přibližné podobě:" tato verze windows vyprší za xx dnů, prosím zazálohujte svá data..." dál si to už nepamatuji, dopíšu dodatečně až mi to znovu vyskočí.
Vistu mám originální, v tom problém nebude.

Na internetu jsem četl, že by to měla vyřešit instalace servis packu 2, kterou ale už nějaký ten měsíc mám. Kamarád mě zase znepokojil tím, že mi řekl, že až vyprší doba do které mám problém vyřešit (teď už jen 23 hodin), tak se mi operační systém blokne.

Co mám tedy dělat? Poradíte mi?

Děkuji.

Máš ty visty koupené ? Jestli ne rovnou nic nepiš a označ za vyřešeno* Je to opravdu Vista a ne zkušební verze 7 ? Kdy se v tom naposledy někdo hrabal ? Před měsícem ? asi je to potřeba zaktivovat.

*...dělal se jakýsi zátah na uživatele nelegálních 7 a vist a možná tě prokoukli.

Potvrzuji, je to zkušební verzí Service Packu. U nás to postihlo dva počítače a už jsou v pořádku.
Díky, Hoppusi! :beer::beer::beer:
Je potřeba starý Service Pack odinstalovat a potom jako Administrator nainstalovat ten pravý. Po restartu zmizí potupný nápis o zkušebním sestavení vpravo dole a je vystaráno.
Ale jinak: Blbec Vista a ještě blbější Microsoft, když nějaká záplata může způsobit takový efekt!

Mám problém s odinstalací servis packu.

Problém spočívá v tom, že při odinstalaci dojde ve 3. kroku z 3. k chybě (zasekne se to, nepostupuje to dál) a je nutno počítač restartovat. Po restartování vyběhne obrazovka s černým pozadím a nabídkami jako:" spustit v nouzovém režimu se sítí a bez, spustit s obvyklým nastavením..."

Po 4 hodinách se mi to povedlo navrátit do původního stavu, tzn. že se instalace nezdařila. Myslel sem si, že už se z toho nedostanu, protože vždy po restartu když došlo k chybě se to vrátilo do stejného bodu a nebylo úniku. Naštěstí se to odseklo po několikátém restartu a vypnutí.

Tak co teď?