Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk z DOSu na USB tiskárnu?

Jde to? Všechny návody co jsem vygoogloval, tak jsou pod windows, neboli využívají windowsácký přesměrování nebo sdílení. HW převodníky jsou taky jen z USB na LPT? Ale když se ta aplikace spouští přímo pod DOSem z windows98 neboli počítač není nastartován do Windows, tak mám nějakou šanci?

Díky, ale špatně jsi četl. Nechci tisknout z dosovské aplikace spuštěné pod windows ale pod dosem. Ideální by byla redukce LPT->USB.
Už si nevzpomínám, proč ta aplikace našla spustit ve windows, ale asi kvůli přímému přístupu na grafiku.

Pod DOSom to spravidla nejde, musel by si mat nejaky ovladac pre ten DOS program, to je takmer 100% ze to neexistuje. Neni ani ziaden prevodnik LPT->USB, technicky nemozne.

Zabudni na DOS, pouzivaj vo Windows (idealne XP) DOS okno. Tam ide skoro vsetko.