Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý zastaralý počítač

Dobrý den, předem děkuji za odpověď. Mám starý počítač a chci se zeptat jestli by nešel zrychlit, jako dát mu výkonější procesor, nový paměti atd. a taky pevný disk s větší kapacitou. Poraďte konkrétní tipy procesoru, pamětí a pevného disku, jestli teda do toho ještě něco půjde. Mám tuto konfiguraci:

Základní deska:
CPU typ AMD Athlon, 1000 MHz (7.5 x 133)
Název základní desky MSI K7T266 Pro-R (MS-6380) (5 PCI, 1 AGP Pro, 1 CNR, 3 DIMM, Audio)
Čipová sada základní desky VIA VT8366 Apollo KT266
Pracovní paměť 768 MB (DDR SDRAM)
BIOS Typ AMI (01/02/02)
Zobrazení:
Grafická karta NVIDIA GeForce4 MX 440 (Microsoft Corporation) (64 MB)
3D-akcelerátor nVIDIA GeForce4 MX 440

Multimédia:
Zvuková karta VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Nosiče dat:
Ovladač IDE VIA Bus Master IDE Controller - 0571
Pružný disk Disketová jednotka
Pevný disk SAMSUNG SP0411N (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optická mechanika IDE DVD-ROM 16X (16x DVD-ROM)
Optická mechanika TSSTcorp CD/DVDW SH-S182D
SMART-status pevného disku OK

Ver ci ne, vim, o cem hovorim. Deska bude zhnila s nafouklymi kondy, totez zdroj. Vetrak CPU bude zaschly jak ku*da farni kucharky. Disk zdechly a maly. WXP na tom (pameti staci) sice pojede relativne svizne, i nejake to non-HD videjko to zvladne, ale jinak je to zdechle i na kancl. Mno, dobre, at nezeru... - 2x Tullamore Dew...