Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizení síťového ovladače

Zdravím, mám notebook 5520g a používám bezdrátové připojení pomocí síťového ovladače Atheros.Jenže najednou zmizel z nabídky síťových připojení.Zničeho nic, po restartování PC. Když ho chci znovu nahrát, tak mi to napíše, že nemám vloženou síťovou kartu, myslel jsem že odešla, ale po připojení pomocí UTP internet jede.Nevíte čím by mohlo být, že bezdrát zmizel? Děkuji.

zdravím, jako všichni mám menší problém.
Naformátovala jsem pc, z původní wisty jsem tam dala xp home edition. Ovladače mám všechny (ve správci žádné otazníky). Chci se připojit na internet, a proto dám nové síťové připojení, vše proběhne v pořádku, ale jakmile dám dokončit tak se nic nového neobjeví. Nic to nevytvoří. Zkoušela jsem se připojit přes wifi a to to našlo hned po zapnutí, takže přes wifi mi připojení funguje bez problémů, ale jakmile připojím internet pomocí kabelu tak nic...prosím o radu co s tím, není to můj pc, pouze jsem prováděla údržbu a proto je to akutní...díky...