

Problem s pridanim uctu ve Thunderbird
Nazdar pánové..asi mně ničí demence..ale mám schránku na seznamu..koncovka "email.cz"..Po instalaci se začal sám instalovat a nakonec to stejně nefungovalo..To je proboha tak složité nastavování, že ani schránku na seznamu to nemůže identifikovat?..asi mám problém v serveru "smtp"..Netušíte někdo, kde nacucám potřebmé info?
Ted me to doslo - doufam ze myslis Thunderbird. Kazdopadne doporucuji priste predtim nez polozis dotaz se zamyslet a precist si add
Změna předmětu, původně: Firebird (rh)
Co jsi pil? To chci taky
..všem se omluvám..ale svátky v horečkách asi zanechali stopu..Myslím emailového klienta. Po instalaci on provádí detekci schránky a pokud je to v pořádku..fungujete..U mne holt schránku ani po zadání hesla nenašel. A to ji mám na Seznamu.cz..Akorát mám koncovku "email.cz. A tak nevím, jestli psát "smtp.seznam.cz nebo smtp.email.cz"..Ale nechci nikoho unavovat, pokud to hůře řešitelné..Já si jenom naivně myslel, že to Thunderbird zvládne sám.
http://napoveda.seznam.cz/cz/jake-jsou-adresy-pop3 -a-smtp-serveru.html
podle mého by to mělo být buřt. Ideální je ovšem nastavit smtp svého poskytovatele internetu.
..to kmochna: moc dík..a dávám vyřešeno
A tady máš přímo jak se to dělá:
http://napoveda.seznam.cz/cz/nastaveni-mozilla-thu nderbird.html