Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Ahoj potřeboval bych poskládat nějakou sestavu , cca do 10k
Zatim jsem se dival na czc.

Sestava:
CoolerMaster Elite 330 RC-330-KKN1-GP
Kingston DIMM 2048MB DDR II 800MHz KVR800D2N6K2/2G
WD Caviar SE16 WD6400AAKS - 640GB
Intel Pentium Dual-Core E5300
Gigabyte GA-EP45-UD3LR - Intel P45
Fortron AX450-60APN 450W, OEM
GIGABYTE HD 4550 (GV-R455D3-512I) 512MB, PCI-E

Chtěl bych hlavně vědět jestli bude stačit zdroj 450W a jak je na tom ta grafika? Protože to bude určitě na hry,dítě má 13let takže nároky už nějakou budou.
Bohužel jsem finančně omezen, , ale byl bych rád za vaše rady. Děkuji všem

V podstatě souhlas s touchwoodem co se týče grafiky a zdroje. Pokud se vykašleš na hezkou skříň můžeš si vzít http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4945 0, je to eurocase budka trošku méně hezká ale pokud to bude pod stolem ušetříš peníze, ty můžeš vrazit do grafické karty. Ta je jednoznačně strašně slabá a stačit nebude.

Co se týče osazení - AMD versus intel - je možné řešení i nejnovější deska s integrovaným radeonem 4200 a procesorem amd ale od tato deska bude o cca 700kč dražší a myslím že integrovaná grafika moc dlouho stačit nebude = /kupovala by se zbytečně/. Záleží hodně na tom jestli je to kluk co hraje 3d střílečky nebo holka co hraje sims3 a podobně.

Desku bych zvolil asi levnější Asus P5Q SE2 - Intel P45 o cca 200kč, naopak rychlejší procesor E6500 o cca 300kč dražší.

Ceny jsem sledoval na czechu.