Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastaveni WL 5460AP v2

dobry den mam vetsi broblemek. dnes mi prisel router z reklamace a tak jsem ho zkusil nastavit. podarilo se mi pripojit se k wifi siti dokonce to pise conected...po ukonceni rozhrani AP a spusteni prohlizece internet nefunguje ani kdyz nastavim automaticke nacteni sitove adresy...podle me je to v nastaveni tcp ip v rozhrani routeru. nyni to vypisuje.
Wireless:
Mode:infrastructure client
Band: 2.4ghz
encrypthon:wep 64bts
State: connected

přátelé..všem vážně děkuji za účast v mém dotazu . PROBLÉM VYŘEŠEN!. Stačilo nastavit jinou adresu Ovise a nastavit pevnou IP pripojujici se na souseda protoze mu nejede DHCP server. Jeste se muselo prepnout na rezmi WISP a nastavit WAN...jeste jednou dekuji