Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD

Ahoj lidi. Prosím o radu - 1. čeho se týká tohle BSOD?

Technial information:
***STOP: 0x00000116 (0x84C62510, 0x8F0115F0, 0x00000000, 0x00000002)
***nvlddmkm.sys - Address 8F0115F0 base at 8F00C000, DateStamp 469e7bde

2. Jak vypnout automatický restart při chybě? 3. Stáhnul jsem driver NVIDIA, nainstaloval, BSOD jedou pořád dokola. 3. Co případně ještě zkusit? Myslím že je to grafárna, ale třeba se mýlím?
Další updaty? Teplotu jsem ještě nestačil zjistit jak rychle přišlo BSOD. Děkuji moc za každou pomoc!

když je všechno od výrobce, proč jsi přeinstalovával grafiku?
v minulém dotazu, ve kterém nepokračuješ, tvrdíš:

Zkusil jsem updatovat windows (vista home premium)

co a proč jsi vlastně updatoval?
padá to okamžitě, nebo po nějaké době provozu? jak je to staré - zkusil jsi to vysát všemi možnými dírami?
viděl bych to na zálohu dat na externí disk. dále potom obnovu originální instalace, jestli ti dodali rescue dvd.

Promiň že nepodávám úplný info...trochu dělám víc věcí naráz. Updatoval přes Windows update, stáhl se mi jakejsi service pack 2, kterej se nainstaloval... (nevyznám se v tom). Padá to po chvilce provozu, ale to i když na tom nic nedělám... Notebook je starej 2roky, mrkal jsem na to, že by byly nánosy prachu to vůbec (používám chladící podložku), Obnovu mi nedali... Mám podezření na přehřívání grafiky - prej Nvidie osmičkový řady mají vadu v tom, že se přehřejí a mažou paměť...nevím coje na tom pravdy. Každopádně zkusím everest a uvidím. Řešení by jsi mi poradil? Jak tohle jde v laptopu řešit? Jinak ti fakt moc děkuju za tvůj čas!!!

vyber ven paměti, disk, vypalovačku. pak to všemi nalezenými dírami vysaj, ať se sníží přehřívání. (nevím jestli se dá dostat dovnitř)

biosy notebooků bohužel nedovolují vůbec žádné nastavení, nejde tedy ani snížit taktování ramek, což by mohlo přispět ke stabilnějšímu provozu.
ale notebooky mohou mívat různé úsporné nebo naopak výkonné režimy - nemá na to výrobce spuštěnou nějakou utilitu?
když to jede na baterku, padá to taky? (při provozu z baterie se procesor podtaktuje)

Ahoj, tak sem stihl zkontrolovat jen teploty GPU... to činilo v nezatížení 66°. Nestihl jsem to ani zatížit, jako lezlo to nahoru, ale pak zase spadl OS (nebylo tam víc jak 72°)
Teď už ho ani nerozjedu. Začnou se načítat okna (všude po obrazovce grafický chyby) ani nedojde na přihlášení, obrazovka vyhodí nějákou nesmyslnou grafiku a takhle pořád dokola... Vidím to na servis.

nouzový režim funguje?
jde spustit nějaké jiné bootovací cd - live linux, záchranné cd s grafickým prostředím, jestli je schopné chvíli jet?

všude po obrazovce grafický chyby

jestli je to v záruce, tak do servisu. zálohuj si předtím všechna data.

taky možnost: vytáhnout disk a zazálohovat data, smazat špatně nainstalovaný systém, nainstalovat legální systém ke kterému máš všechny ovladače.

No já to tak vidím, že to strčím kámošovi kterej by do teho měl vidět. Já bych na tom napáchal víc škody jak užitku... Pak dám vědět jak se problém vyvýjí. Tohohle problému jsem totiž našel na netu tuny, ale nějáký osvědčený recept žádný. Zatím díky moc Leďáku!

Taaak....Dnešní zpráva ze servisu zní -Odešla grafika na pravdu boží (nVidia 8600M GS). Takže chyba grafiky a prej i chyba laptopu. Prej můžu u tohohle typu očekávat i základní desku, takže se modlím, ať mi nemění grafiku a vrátí love, v záruce je. (takže FS Amilo Xa2529 u mě neobstál). Děkuji všem za rady - byly užitečný. Díky!