Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příznak vyřešen se naordinoval sám

Už se mi několikrát stalo, že příznak "vyřešen" se naordinoval sám, bez mojího přičinění, a tak třeba dotaz u kterého stále čekám na odpovědi, tak u něj svítí příznak Vyřešen..
Neměl by příznak vyřešen aktivovat pouze zadavatel dotazu? Ten nejlíp bude vědět, kdy je dotaz už vyřešen a kdy ještě né.

Nikto sa na teba nebude vysypavat. Ten thread o zaruke povazujem za vyrieseny a aj tak uz ostane (je zamknuty :-)). Ak fotak este nemas, tak si ten thread o fotaku odznac, a posun to, ak napises ze fotak este nemas a cakas dalsie odpovede, nevidim dovod preco by to mal niekto oznacovat ako zodpovedane.