Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příznak vyřešen se naordinoval sám

Už se mi několikrát stalo, že příznak "vyřešen" se naordinoval sám, bez mojího přičinění, a tak třeba dotaz u kterého stále čekám na odpovědi, tak u něj svítí příznak Vyřešen..
Neměl by příznak vyřešen aktivovat pouze zadavatel dotazu? Ten nejlíp bude vědět, kdy je dotaz už vyřešen a kdy ještě né.

:-D

to Mirek: Ak to je ten thread na ktory dal linku anarchist, tak ten vyrieseny je, uz to tu s kecanim o blbostiach zacinas trochu prehanat. Prispevky na ktore asi cakas este odpoved, budu asi hodne mimo temy otazky, ptz. otazka bola zodpovedana viac nez dostatocne.
Navyse pridavat prispevok sa da aj ked je nastaveny priznak "vyrieseny", ak ti ide o tliachanie mimo temy.

nic sa nenaordinuje same.
"Neměl by příznak vyřešen aktivovat pouze zadavatel dotazu? Ten nejlíp bude vědět, kdy je dotaz už vyřešen a kdy ještě né." - ci to ale nie je nahodou tym, ze pri tvojej svojskej povahe sa priznaku vyrieseny nikdy nedockame. :-/

Nikto sa na teba nebude vysypavat. Ten thread o zaruke povazujem za vyrieseny a aj tak uz ostane (je zamknuty :-)). Ak fotak este nemas, tak si ten thread o fotaku odznac, a posun to, ak napises ze fotak este nemas a cakas dalsie odpovede, nevidim dovod preco by to mal niekto oznacovat ako zodpovedane.