Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký MP3 přehrávač?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli mi někdo můžete dát tip na kvalitní MP3 přehravač. Doposud jsem měl Emgeton E5 cult, ale neustále mi padá firmware a asi na něj vezmu kladivo, ačkoliv nerad, páč hraje výborně, ale právě nestabilita mě už štve. Takže sháním něco spolehlivého a především s kvalitním zvukem a silnějším výstupním výkonem. Stačí mi i třeba 1-2GB a nemusí to být MP4...ale u současných modelů nevím a nerad bych se opět spálil výběrem jako u Emgetonu...

Až budeš brát kladivo na ten svůj Emgeton, raději mi ho pošli. Jsem s ním naprosto spokojený a mám jen ulomenou krytku od baterky. Ten zmíňovaný Funbeat je potencionální další můj přehrávač kdyby mi Emgeton odešel navždy. Koupil jsem ho ženě a potvrzuji, že na přehrávaní hudby a na poslech rádia je super...Ahojky