Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastaveni routeru

Zdravim, chci si nastavit router ktery mam koupeny TP-link TL-R402M. Kdyz vse pripojim na PC si ho otevru 192.168.0.1 a podle prirucky dam quick setup, mam na vyber 3 pripojeni, static IP, dynamic IP, PPPoP. Jak zjistim co mam? Kdyby statickou chce to po me nastaveni IP adresy, ale ta je defaultne nastavena na automaticky. U dynamicke to porad dokola pise refresh nmebo neco v tom smyslu a u polozky IP je porad 0.0.0.0.
PPoP chce nejake prihlasovaci udaje to nebude ono.
Diky za jakukoli radu.

UPC fiber power, do modemu nam vede net z nej UTP do PC. To sem predelal aby vedlo do routeru/WAN a z LAN1 a LAN2 do obou PC vede UTP kabel.
Potom se kabely musi spravne okonektorovat ze, udelal jsem vsechny koncovky spusobem.
Hneda,polohneda, zelena, polomodra, modra, polozelena, oranzova, polooranzova - brano zleva doprava pri pohledu na RJ45 konektor zvrchu. (navrchu beru ze je ta packa na zacvaknuti).

1) Ano IP adresa v sitovych pripojenich kdyz je zapojeny router, je podobna adrese routeru 192.168.1.0

2) Postup: Internet funguje, prepojim UTP kabel do routeru, z routeru vyvedu dalsi pocitace. Dostanu se na router a nastavim dynamickou IP, restartuju modem od UPC, po restartu mi router priradi adresu. Ping na 192.168.1.1 funguje, na net ani pingy na internetove stranky nefungujou. Skousel sem i vypnout brany firewall v PC ale nepomohlo.