Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s hlasitostí

Dobrý den, chci se zeptat co dělat, když mi zmizel ukazatel hlasitosti. Dříve se mi zobrazoval zeleně na ploše jak se zesilovalo nebo zeslabovalo a teď někam zmizel. Může mi někdo poradit? Mám notebook acer aspire 5720Z. Děkuji.

Mam to same 3x sem skousel reinstall windowsu XP a pokazde to slo asi 2 tydny, pak zmizel ukazatel a ani zesilovani zhlasovani neslo na tlacistkach, Acer aspire 3690. Pomuze ten soft i kdyz mi ty tlacitka nereagujou?

Ked myslis HotkeyP, tak by mal, ked nefunguju ako HW klavesy. Ved ho vyskusaj, stiahne sa za sekundu, neinstaluje sa, das novu skratku, kliknes klavesu a uvidis ci to pojde alebo nie.

Este tip ak by to neslo - stlac spolu napr. ctrl+alt+klavesa hlasitosti, ak to pojde, potom len odskrtnut ctrl a alt, toto funguje aj ked klavesu pouziva iny program, potom ma HotkeyP vyssiu prioritu.

Dalsi tip - menu > okno > moznosti > Hook pouzivat > pro vsechny kl. skratky.