Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návrh na zlepšení výkonu PC

Dobrý den vážení rádcové, mé starší PC je na video pomalé a trhavé. Ve stávající konfiguraci je-li to možné bych rád něco vyměnil i přidal tak, aby náklady byly co nejmenší.
Moje tušení, spraví to grafická karta a jaká?
ZD: ASRock P4I65G (865G), s478, 2xDDR400,1xAGP
CPU: Intel (R) Celeron(R) CPU 2.00GHz
RAM: 2GB (KIT 2x1GB) DDR 400MHz PC3200 CL3 128Mx64 KINGSTON BOX
Zdroj: CORSAIR CX400, 400W, ATX2.2, aktivní PFC, SATA, 120mm ventilátor
HDD: 500GB Western Digital SATA

Děkuji lednímu brtníkovi a dávám :beer::beer:, jedno malé za pár blbostí, ale ty to nedělaly. A jeden bavorský tuplák za to, že tato konfigurace je dobrá.
O co šlo. Mám v domácnosti další novější PC obě na W_XP-home se stejným SW osazením. A tak porovnával a usoudil, že to starší jednoprocesorové musí být zákonitě líné na video. Závada byla na kodecích. I když stejně nainstalované u jednoho se něco tlouklo. Měl jsem K-Lite Mega Codec Pack a QuickTime Alternative. Odinstaloval, nainstaloval pouze K-Lite Mega..... a už to jede jak má. I *.mov jede se zvukem. A aby bylo v PC co nejmíň kodeků jdu odinstalovat QuickTime Alternative z toho druhéhého.
Dík všem a taky po :beer: Vyřešeno, ale kde?