Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fotografie města Berouna

Nevíte někdo o fotografiích Berouna? Uvítám jakýkoliv odkaz, můžete mi poslat fotku na mail.

Chci hlavně staré, z období II. světové války, z období I. republiky apod. Na Googlu jsem něco málo našel, ale na internetu jsou spíš novější.

Díky moc, je to pro mě dost důležitý.

V Berouně jsem byl nepočítaněkrát, leč nenapadlo mě tam činit fotky (ač jinak bez svého Kodaku 5Mpix 10x zoom neudělám tměř ani krok - byl jsem tam totiž většinou pracovně :-/). Slibuji, že až tam zase pojedu, vyfotím Beroun ze všech stran. ;-)