Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prepisovani dat do stranek v Excelu

Ahojte
snad to pochopite a poradite:
mam v excelu stranku A na kterou nakopiruji urcita data (jmeno, vykon a tak). mam dalsi stranky, ktere se jmenuji stejne jako ty jmena. a rad by jsem, aby vlozene data ze stranky A se prepsali podle jmen na jednotlive stranky v excelu.
snad to chapete :-) nejaky prikaz na to je?

Nie nejsem, excel guru, ale baví ma ten softik. Aký popis k tomu by si chtel? Ved vidíš vzorce ktorá som tam dal. Išlo len o to správne ich skombinovať. A mAtice sú niečo medzi vzorcami a makrami. Ja osobne makrá neovládam (len ako začiatočník), a makro veľmi zdržiava, preto radšej robím zo vzorcami a maticami. Hlavne že Ti to robí čo si chcel a vzorec sa dá dalej rozširovať na základe dalšej požiadavky, vyskúšaj si.