Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC za 20.000,- Kč + monitor do 4500,-

Tak si prohlédni ceny v obchodě Alfacomp.cz, skoro všechno tam mají levněji.

PS: Třeba tu HD5850 tam mají o 360,-Kč levněji, když si to objednáš přes internet (červená cena):
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 06000000SNM&Search=HD5850&SearchType=1

Takhle si to posčítej dohromady a ušetříš třeba tisícovku a už na tu grafiku mít budeš :-). A možná i na nějaké blbůstky jako "tlumiče" disku, aby to nevibrovalo atd.

Sorry, ale co je ti po tom? Jestli ti dela starost, ze by si mohl ziskat win nelegalne, tak je ti po tom velky kulovy. Uz vam to tady vetsine leze na mozek. Chtelo by si to obcas dat oddych. Kazdej jste tak strasne poctivej, ale pak mezi radky vyctes, ze dost lidi tady stahuje (samozrejme i ti, kteri tady v jinych threadech delaji svatousky), nejen z Rapida atd. Asi si tam vsichni stahuji porad svoje ulozeny filmy a pisnicky(jo, stahovani nekterych veci je legalni, ale je to prece nemoralni ne, protoze kazdy z nas tusi, co a odkud stahuje) a fotky z dovolene atd.