Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký client?

Zdravím.
chtěl bych slyšet názory na zařízení pro tuto situaci:

dvě budovy, 300m od sebe vzdálené.. přímá viditelnost.
v jedné je O2 internet (modem zaměněn za jiný kvůli odnímatelnosti antény). Do druhé budovy je potřeba vzduchem chytit Wifi signal z budovy 1 a poté rozvést kebelem do 6ti PC

Díky za rady a názory

jsem se nezeptal, jestli ten první o2 "modem" zároveň neobsahuje router = má několik lan výstupů.
pokud ne, dokoupil by se wifi router s odnímatelnou anténou -> kvůli připojení 2. budovy se nahradí třeba bílým zapouzdřeným typem.
pokud už je to modem s více lan výstupy, doplnil by se případný switch pro více než 3pc, a pro připojení vedlejší budovy stačí ap (1 lan konektor, nemá uvnitř router). opět stejná externí anténa.

2. budova: koupit wifi router* co umí režim wisp-client. (případně bridge režim který vyřadí vniřní router.)
anténa stejná jako v první budově.

*) pokud bude v 2.budově nastavený router (s natem), pc mezi oběma budovami na sebe neuvidí, ale internet bude fungovat oběma.