Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr notebooku

Zdravím tchán shání nákej starší notebook tak jsem se rozhod že si koupím nový a ten můj starej mu darují http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/ jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?PROD UCT_ID=123106&DISC_MODEL=1&LNG=21&service=CE akorát je vněm jiní HDD 120Gb a RAMka 1024. Tak potřebuji poradit jaký notebook si mám pořídit nezáleží mi na výkonu ale na kvalitě ta Toshiba mi vyhovuje akorát mám podmínky 15 nebo větší display matní náký rozumní rozlišení ne náký hnusní širokoúhlí displeje, wifi, více než 2 USB, WIN7, když to bude mít S-video a HDMI výstup tak se zlobit nebudu. Bude se jen požívat na internet a spouštění videa, PPS prezentací a jiních dokumentu přes projektor. Mám na to 25 000Kč. Oběhal jsem pár obchodu tam měli vše lesklým displejem a na netu nevidím zpracování plastu. Děkuji za odpovědi.

To je k ničemu to už sem zkoušel zadal jsem tam různí parametry bud to nenašlo vůbec nic nebo nákej ošklivej Asus. Hledal jsem na Alza.cz czc.cz a na jiných stránkách ale všude píšou i u těch největších slupek že se jedná o kvalitní notebook pak se vtom vyznej. Nemusí to mít HDMI ani S-video a může to mít jen dvě usb když to bude mít numerickou klávesnici. Ale dýk