Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP mode

K čemu je tato vychytávka když nejde stáhnout pro win 7 home edition..?? Nenapadá vás nějáká alternativa tohoto programu nebo alespoň nápad jak to uvést vchod na win 7 home edition x64

někde si seženeš instační dvd s win7 he, nejlépe od kámoše, v nejhorším případě stáhneš někde z warezu s virama a podobně...navíc notebook by měl mít možnost obnovit systém přes recovery oddíl nebo recovery dvd- viz manuál.

To by asi bylo lepší napsat jaký máš přesně ntb. Asus stejně jako jiní dělají zhruba kategorii -ultrašmejdy-šmejdy-střední a výkonné. Hry si an ultrašmejdech a šmejdech nezahraješ, mají integrovanou grafiku. Orientačně a velice zhruba začinají ty střední od cca 15000kč nahoru (včetně OS).

Jinak co se týká té náhrady XP mode. Existuje software microsoft Virtual PC 2007 který když nainstaluješ můžeš vytvořit virtuální pc a do něj Windows XP nahrát. Podobný sw je VirtualBox který jsem používal a vyhovoval mi víc. Není to tak jako XPmod elegantní. Včera mě to nenapadlo.
např http://pctuning.tyden.cz/software/ladeni-windows/9 429-virtualizace_aneb_jak_vytvorit_system_v_system u?start=1
http://www.pcporadenstvi.cz/microsoft-virtual-pc-2 007

Jo tak ten je dobrý, na té 4570 by sis měl hry trochu zahrát. Myslím že je to ten šílenej, u kterého se dají přepínat grafiky a je problém na to kvůli tomu nainstalovat a rozchodit XP:-)

Vo verzii home edition máš tzv.režim kompatibility (tak nejak sa to volá).
A ten Ti umožní, zvoliť si konkrétny SW, ktorý Ti má na 64-bit vo W7 h.e. pracovať.
Je tam na to wizard - ktorý ťa prevedie.

Některé aplikace nejdou instalovat nebo spustit ani když nastavím v režimu kompatibility pro ně vhodný režim..
Chtěl jsem vyzkoušet GtaIV a tam mi to třeba dělalo, na netu ale píšou že jim pod sevenama normálně frčí leda že by to bylo tou verzí Home Premium ale to se mi moc nezdá a istalovat Xp se mi moc nechce když k nim nemám ani licenční klíč

[sdlg1u.jpg]