Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP mode

K čemu je tato vychytávka když nejde stáhnout pro win 7 home edition..?? Nenapadá vás nějáká alternativa tohoto programu nebo alespoň nápad jak to uvést vchod na win 7 home edition x64

Vo verzii home edition máš tzv.režim kompatibility (tak nejak sa to volá).
A ten Ti umožní, zvoliť si konkrétny SW, ktorý Ti má na 64-bit vo W7 h.e. pracovať.
Je tam na to wizard - ktorý ťa prevedie.

Některé aplikace nejdou instalovat nebo spustit ani když nastavím v režimu kompatibility pro ně vhodný režim..
Chtěl jsem vyzkoušet GtaIV a tam mi to třeba dělalo, na netu ale píšou že jim pod sevenama normálně frčí leda že by to bylo tou verzí Home Premium ale to se mi moc nezdá a istalovat Xp se mi moc nechce když k nim nemám ani licenční klíč

[sdlg1u.jpg]