Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sluchátek a myši

Takže vybírám nízkorozpočtové sluchátka a myš.
Sluchátka bych rád uzavřené, funguju na kolejích, nemám zájem otravovat spolubydlící a nechat se otravovat (to spíš:) Taky od nich doufám dostanu trochu lepší zvuk, ne že bych si na tom zakládal.
Vybral jsem tyto:
http://www.alza.cz/canyon-cnr-hs2-cerno-stribrna-d 127558.htm
Docela se mi líbí, ale přiznám se, že jinak nevím podle čeho vybírat. Strop pro sluchadla jsou ty 400,-. Vím, nic moc, ale vše bude lepší než moje současné sluchátka za 99,- které se už rozpadají:)

Myš
nechci bezdrát, hraju hry, zkouším 3D grafiku. Nevím jaké zvolit DPI, ideální by bylo, kdyby myš uměla měnit rozlišení. Nyní mám nějakou shitoidní myšku za pár korun, naprosto mi stačila, ale zřejmě se zlomil kabel a tak občas nereaguje :-)
Nepoužívám podložku, nesnáším to, proto bude volbou zřejmě optická myška. (Zvládl by laser fugnovat na hladké desce stolu?)
Vybral jsem laserovku
gigabyte-gm-m6880-d100897.htm
Docela se mi líbí, jen nevím ohledně té její ergonomie. Jsem zvyklý na obyčejný tvar myši, žádné takové ústřelky. Taky nevím jestli brát tu laserovku. Pro krysadlo je limit taky kolem těch 400,-

Ideální by pro mne bylo, kdyby jste mi popřípadě poradili, podle čeho vybírat a úplně nejideálnější kdyby jste doporučili něco z toho, co má alza na skladě. Mám je po ruce, je pro mne chvilka si k nim zaběhnout.
Za případné rady díky..

S tou myší už jsem asi rozhodnutý. Četl jsem i nějaké recenze a nevypadá to nejhůř. Snad natrefím na dobrý kousek.Zrovna ted mám taky A4tech, ale nejakou za 100,- a spokojenost několik let. Jen ještě pořád nevím podle čeho vybrat ty sluchadla a jestli vzít ty na které se chystám.
EDIT: prošel jsem si nabídku logtechu a creativce a zůstanu asi u geniusu. Holt co clovek to nazor.

i tak je to nejaka obskurnost designova

já měl za to, že u sluchátek jde především o zvuk, ale budiž...
Uzavřenost/otevřenost nevadí, tyto sluchadla jsou řešena tak, že ven se toho zvuku dostane jen velmi málo. Okolí téměř neruší. A cena? Vzhledem k tomu, že získáš opravdu fungující doživotní záruku a jedno z nejlepších zařízení na trhu ve své střídě ty 300-400 navrch nejsou až tak obskurní.

Pokud chceš opravdu levná uzavřená sluchátka, doporučuji tyto. Basement ti dodá nějaký traktorista za ruma, vložky "ukradneš" z telefonních budek a pár drátků se doma vždy najde.
:-D

Krysadlo a sluchadla uz jsou doma, takze subjektivní pocity jsou dobré.
Sluchátka mi vyhovovují, zvuk je dobrý, díky uzavřeným "náušnicím" slyším víc detailů, což se například při hraní online her hodí.
Krysadlo hodnotím jako výborné. Funkce 3xfire které jsem se trochu bál je super, opět při hraní her možnost vystřelit v rychlém sledu 3x po sobě v podstatě bez vychýlení zbraně zpětným rázem rozhoduje řadu střetů.
V běžném provozu se dá perfektně použít pro otevírání složek pro což bylo doteď dělat dvojklik. Já vím, prkotina, ale přeci.

Co mně ale zajímá: někde na diskuzi jsem četl,že je potřeba ??přetaktovat" USB na vyšší frekvenci, aby dokázalo využít potenciál krysadla. Je to pravda?
Díky