Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání Tv

Ahoj,Měl bych na Vás dotaz,jak nahrát pořad z internetové tv,jedná se mi o záznamy z tv NASA,pro přehrávání používám Win.MediaPlayer.Předem dík za Vaše tipy TomášR

Tak asi jsem lama:-/Stáhnul nainstaloval,vložil jsem url odkud to má stahovat začalo to stahovat,ale tam kam se to mělo uložit byly nějaké neznámé soubory co neumím zpustit.Jde mi o to když bude Nasa tv vysílat nějaky pořad který chci nahrát(z online vysílání)jak to udělat?V NetTransport to jde také?Jak nastavit v jakém formátu se to má uložit?Jestli to jsou blbé dotazy tak se omlouvám,začínám:-p

Joooo8-)8-)Zkusil jsem ztáhnout události z čt24 a dobrý,já tam bl..c nekopíroval tu MMS adresu:-|,Jo a chtěl jsem nahrát jenom jednu zprávu,ale nahrávalo to celé udalosti,no ale to se vychytá.Ta tv Nasa se mi zpustí ve win.mediaplayeru,dal jsem vlastnosti a tu adresu jsem zkopíroval do nettrans.ale stáhlo mi to jenom "makeplaylist"??Mohl by si to prosím zkusit?
NASA http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index_040705. html

No páni, skúšal som stiahnuť to TV vysielanie z Nasa a mne to NetTransportom ide. Pokiaľ sa nemýlim je to táto URL : http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index_040705. html
pravý klik na Watch NASA TV live with Real Player - kopírovať adresu odkazu - vložiť do NetTransportu a už pekne sťahuje (sťahuje dve identické vlákna, takže prerušiť sťahovanie musíte u oboch), stiahnutý súbor som potom premenoval na *.rm a otvoril v RealPlayeri.

Ahoj nakonec jsem sehnal WM Recorder 10,uplně boží 8-)
jednoduchej.Stačí spustit jakoukoliv tv třeba ve winmediplay,soubor,vlastnosti,zkopírovat umístění,a to vložit do WM Rec. a zmáčknout tlačítko rec a jede.jo a musíte mít plnou verzi,jinak to nahrává jen tuším 2min;-)