Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání Tv

Ahoj,Měl bych na Vás dotaz,jak nahrát pořad z internetové tv,jedná se mi o záznamy z tv NASA,pro přehrávání používám Win.MediaPlayer.Předem dík za Vaše tipy TomášR

Ahoj nakonec jsem sehnal WM Recorder 10,uplně boží 8-)
jednoduchej.Stačí spustit jakoukoliv tv třeba ve winmediplay,soubor,vlastnosti,zkopírovat umístění,a to vložit do WM Rec. a zmáčknout tlačítko rec a jede.jo a musíte mít plnou verzi,jinak to nahrává jen tuším 2min;-)