Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení TV a PC (po 18.té)

Zdravím...už jsem trochu hledal zde na poradně a něco už jsem se i dočetl...přesto doufám, že se najde někdo, kdo mi zodpoví mou otázku.

Pročítal jsem si tenhle článek

http://pctuning.tyden.cz/software/jak-a-kde-co-pripojit/12157-jaknatopropojenipcstv

a přiznám se, že jsem nepochopil, (nebo jsem to pochopil a celkem mě to s.re) jak na tom vlastně jsem. Grafickou kartu mám GeForce FX 5700
Televize má vzadu pouze 2 scarty (thats all) Je to nějaká prostorově vyvinutá Thomson (typ bych mohl doplnit později)
Z grafické karty na mě koukají 3 objekty: DVI, D-SUb (tam mám píchnutý monitor, který bych mohl v případě nutnosti odpojit...) a ještě nějaký VIVO.

www.svethardware.cz/art_doc-D7329778344EE630C1256E2000454443.html

Tady je popis karty (ofc nemám tu s displayem)...

Můj dotaz tedy zní: Můžu to nějak propojit nebo to nelze? Redukce etc mi nevadí. Nepotřebuji HD video. 720p a 1020p (nebo kolik to je) formáty nepoužívám.

(z tabulky na nejvýše uvedeném odkazu to vypadá, že nemám žádnou možnost, jak to dokázal, ale v dnešním světě mi to příjde přinejmenším zvláštní.)
Děkuji všem, kteří se rozhodnou mi odpovědět.

Bartex

Shodou okolností mám doma Scart-cinch redukci (zrovna ten první...) :) excelent
Akorát tu grafiku jsem kdysi koupil od známého zánovní a nemyslím si, že k ní byly kablíky...
mohl bys okem znalce mrknout na

www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L14007O

a ukázat mi prstem co potřebuju do té karty zapíchnout? Jen abych to měl stoprocentní a nemusel zbytečně zas do alfy a z5. Bude vadit, když bude kabel delší než 5 metrů u tohoto typu připojení?

A ještě poslední věc...jak vyřeším zvuk? Bedny od PC nebudu pokaždé přemisťovat a nachází se ve stejné úrovni jako sedačka, takže by zvuk šel "zleva". Nebo přes ten Cinch se ponese i zvuk? Jsem z toho jetel :-)

Kabel 5m nevadí, ale může být problém (rušení), když je to napájené každé z jiné zásuvky. To se pozná až se to zapojí. Zvuk si natáhneš extra kabelem ze zvukovky LINE OUT do té Scart redukce. K tomu potřebuješ kabel 3,5mm stereo jack <-> 2x cinch. Kabel ke grafické kartě nevím, jestli se prodává. Potřebuješ tohle:
[http://pc.poradna.net/file/view/3347-tvout-vivo-jp  g]

Tady máš podrobný návod:
http://pctuning.tyden.cz/software/jak-a-kde-co-pri pojit/4062-jak_zprovoznit_tv_vystup_na_graficke_ka rte

A tu nemám, protože mám kartu z druhé ruky. Momentálně jsem ve stavu zjišťování od koho to ten kámoš donesl, když mi to prodával...ale moc nadějí tomu nedávám. Zkusím bazary nebo co já vím :(

U klasicke televize (je jedno, jestli LCD nebo CRT), do ktere vedou pouze scarty nelze pocitat s nicim jinym, nez s 576ti řádky PAL normy. S HD tedy vůbec.

Takže jsem prohledal doma všechno a to VIVO => 3CINCH doma nemám. Koukal jsem na alfu, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem známé a nic.

Mám doma jen VIVO > prodlužku a tím končím :( nemáte někdo tip jak to sehnat? Na nějaké internetové diskusi jsem našel, že je toho jak šafránu :(

takže takhle to bude vypadat? S-Video kabel doma mám (asi 2 metry), jednu stranu píchnu do grafiky, do VIVO dírky a druhou stranu dám do té redukce. Zapíchnu do TV a můžu jít na sw nastavení j?
Mno tak já vyzkůšám...

Zarážející, jak u mě vždy všechno vypadá ÚPLNĚ jinak než v návodech :D

http://pctuning.tyden.cz/software/jak-a-kde-co-pripojit/4062-jak_zprovoznit_tv_vystup_na_graficke_karte?start=3

tady je nView a vše přehledné... u mě kliknu na totéž ale na výběr mám jedno tlačítko a to "start nVidia control panel" a v něm je funkce dvou displayů, bohužel není v mých silách donutit TV, aby se rozsvítila. ARGGGGGG

Kdybych aspoň dostal do své staré mašiny nView a mohl postupovat podle návodů....bohužel, nemám to tu ať dělám co dělám...