Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetové rádio

Scháním program pro reprodukci Internetového rádia. Představuju si to tak, že design a funkce budou něco na způsob Radiatoru - program pro ovládání radiokaret.
Tedy bude tam několik předvoleb mezi kterými půjdou internetové rádia pohodlně přepínat.
Podmínkou je také evkalizér.
I Winamp by něco takového možná zvládnul s patřičnými playlisty, ale není to čisté řešení a navíc pro poslech internetového rádia je třeba mít nastavenou jinou ekvalizační křivku než pro poslech MP3..
Další podmínkou je možnost minimalizace do oznamovací oblasti a spouštění v oznamovací oblasti.

A ještě bych se chtěl zeptat, jestli se nedá přes net naladit Frekvence 1 - co jsem se díval na stránky F1, abradio a live.atlas.cz tak tam je jenom v samých nepoužitelných bitrate, a kvalita 128 kbps nikde. Nevysílá přes nějaký server i v té už dostatečné kvalitě 128 kbps?

*

شرح عمل إشعاع أو إضاءة متوهجة *فوتو+ايميج ريدي*

درس العدسة المكبرة * فوتوشوب و ايميج ريدي *

درس الكتابة بخط اليد في الإيميج ريدي* رائع *

شرح كيفية عمل طائر متحرك(فوتوشوب+ايميج ريدي)

درس الشمعة * فوتوشوب و ايميج ريدي

درس عمل الباترين كخلفية متحركة للشروحات

درس العدسة المكبرة * فوتوشوب و ايميج ريدي *