Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede pc - nanaběhne

Dobrý den nejede mi netbookacer, při zapnutí blikne napájecí kontrolka, pak svítí. kontrolky na disk a procesor nesvítí, na obrazovce nic nenaběhne, disk po chvíli začne číst, pak ztichne. Mam podezřeni že odešla základní deska - ale LAN po zapojení komunikuje. Vystup na monitor nic nehlási, obrazovka hlásí bez signálů, Čím to může být ? pamět, grafika, motherboard? Moc díky.

Asi už tuším - před zhruba týdnem jsem na něm opravoval BSOD, ale nepodíval jsem se kvůli čemu to je, na google jsem se dočet, že to mohlo být znamení že odejde grafika, ale nedokažu si vysvětlit proč nefungujou ty kontrolky :-(

Ak by si bol schopný - bez slangu - presne popísať typ NB,
kto inštaloval systém - či je nový, alebo amortizovaný,
aký systém, upgradeoval si RAM, systém, čo znamená "obrazovka" - externá alebo displej, atď.
a velmi presne, čo to robí,
bolo by Ti "pomohnuté".