Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede pc - nanaběhne

Dobrý den nejede mi netbookacer, při zapnutí blikne napájecí kontrolka, pak svítí. kontrolky na disk a procesor nesvítí, na obrazovce nic nenaběhne, disk po chvíli začne číst, pak ztichne. Mam podezřeni že odešla základní deska - ale LAN po zapojení komunikuje. Vystup na monitor nic nehlási, obrazovka hlásí bez signálů, Čím to může být ? pamět, grafika, motherboard? Moc díky.

Ak by si bol schopný - bez slangu - presne popísať typ NB,
kto inštaloval systém - či je nový, alebo amortizovaný,
aký systém, upgradeoval si RAM, systém, čo znamená "obrazovka" - externá alebo displej, atď.
a velmi presne, čo to robí,
bolo by Ti "pomohnuté".