Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokovaný pc

Zdravím,jsem přihlášený jako administrator a nejde mi nic spustit,vyhazuje to hlášku že nemám přísl.oprávnění.Nevim jak je to možný ale nespustim nic,nevite co s tim?Dík

Přihlásím se jako administrátor,naběhne plocha,ikony všechno jak má být,kurzor..myš funguje.ctrl+alt+del neukazuje nic co by nemělo být spuštěno.Ikony na kliknutí nereagují a nikam jinam se nedostanu.Nedá se s tim nic dělat.