Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokovaný pc

Zdravím,jsem přihlášený jako administrator a nejde mi nic spustit,vyhazuje to hlášku že nemám přísl.oprávnění.Nevim jak je to možný ale nespustim nic,nevite co s tim?Dík

Pokiaľ neuvedieš viac relevantných informácií,
nenájde sa asi nik, kto by Ti mohol pomôcť.
.
A - ak už spomínaš účet - aj ten najobmedzenejší user má právo spúšťať väčšinu nesystémových programov.
Takže, táto línia uvažovania je chybná.

Skús si, prosím, najprv v notepade napísať všetky podstané fakty:
1. druh prístroja (NB, PC)
2. inštalovaný operačný systém (Windows, Linux, atď.)
3. spôsob jeho využívania (web, LAN, WAN, Pokladňa, atď.)
4. charakter poruchy, ako ku nej došlo

Pomôže to nielen tomu, kto Ti pomôže,
ale hlavne Tebe, keďže si sám formuluješ, čo sa vlastne stalo.

nejdou spustit součásti windows, nebo nainstalované aplikace z jiného disku? neměnil někdo ten disk? co se píše v zabezpečení tvých disků/podadresářů - máš přístupová práva? zkontroluj i když jsi admin.

pokud to není právy, ale nejde spustit žádný .exe, nejdřív odviruj. zakaž autorun z flashek. oprav asociace .exe v registrech.

v nouzovém režimu asi totéž.
zvláštní že explorer.exe (ikony na ploše) ti běží, ale pak už nic. nebo nejsou ani ikony?
drž při spuštění windows klávesu shift - neměly by se spustit zástupci/programy z nabídky start:
C:\Documents and Settings\All Users\Nabídka Start\Programy\Po spuštění
nebo
C:\Documents and Settings\uživatel\Nabídka Start\Programy\Po spuštění
(cesty platí pro xp)

takže vyber disk ven, připoj ho přes usb nebo prostě jako druhý k jinému pc,a oskenuj ho na viry i na spyware.

kromě viru je i jiná možnost - jde ti spustit ctrl+alt+del = správce úloh (=tasmgr.exe)? že se ti win totiž kously na nějakém debilním programu co máš ve "spustit po startu", a spouštění nepokračuje dál.

Přihlásím se jako administrátor,naběhne plocha,ikony všechno jak má být,kurzor..myš funguje.ctrl+alt+del neukazuje nic co by nemělo být spuštěno.Ikony na kliknutí nereagují a nikam jinam se nedostanu.Nedá se s tim nic dělat.