Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jáké SMTP se nastavuje u O2?

Jaké si mám nastavit SMTP v Outlook Express když jsem připojený od o2?
Zkoušel jsem smtp.etmail.cz ale to po mě chtělo stále nějaké heslo pro přístup do jejich schránky a i když jsem jich vyzkoušel mnoho, nic nefungovalo. Potřebyji to na schránku co mám na Seznamu a ne na O2.
Nebo kde se ještě dá vyčíst nějaké jejich nastavení? Ve smlouvě to také nemám.
Nechodí to ani na smtp.o2isp.cz.

Vložil jsem z komunikace po Skype. (LaKr) (Kráťa)

O2 u sveho smtp pouziva overovani, prihlasovaci udaje jsou stejne jako do O2 konta
jinak je nekolik aliasu napr smtp.iol.cz nebo smtp.o2active.cz atd... U vsech je overeni uzivatele. jestli nevis jake udaje mas, tak zavolej na 800123456, bude potrebovat referencni cislo, najdes ho na vyuctovani.

Dík za radu. Do O2 konta se dostanu, hesla fungují. Jenže okno pro ověřování po kliknutí na OK sice zmizí, ale stále se do nekonečna zobrazuje znovu. Zkusil jsem i zadat znovu požadované údaje, ale marně.

Nezavolám, neb neslyším. Stavil jsem se v prodejně O2, vysvětlil problém a dostal písemné instrukce. Zadával jsem vše správně. Pro jistotu jsem opsal údaje z instrukcí a po kliknutí na odeslat zprávu opět vyskočilo okno "Přihlášení" se zadanými údaji. Po OK zmizelo a znovu se objevilo a tak do nekonečna. Další radou v instrukcích bylo zrušit Outlook Express a použít něco jiného. Do toho se mi ale nechce.

V jakém tvaru zadáváte uživatelské jméno? Já mám sice na papíře napsáno něco jako ELogxxYxEE, heslo je desetimístné referenční číslo. Taky jsem se s tím vyvztekal, až jsem někde objevil, že je potřea zadat ELogxxYxEE@iex.cz - poté to začlo fungovat. Vyzkoušejte.
Edit: Já používám MS Outlook 2003, ale to by nemělo mít vliv.

Tohle okno by mělo být v OE podobné:
[3375-o2smtp-png]

Zádah přímo do desítky. Stačilo zaměnit tečku za zavináč a funguje to. Dokonce ani nevyskakuje to okno "Přihlášení". Děkuji za radu. Už jsem to chtěl vzdát.
Abych nezapomněl - v O2 mi napsali, abych z těch několika nabízených variant použil smtp iol.cz