Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno stažení zvuku z WWW stránky

Zdravím.Potřeboval bych poradit jak stáhnout zvuk v mp3 z www stránky.Když na něj kliknu pravým tlačítkem myši a dám otevřít v novém okně, začne se přehrávat skladba.Ale jak ji uložit na disk v počítači? Děkuji.

Podívat se třeba do zdrojového kódu, nebo si dát stránku kde to hraje "uložit jako úplnou stránku", udělá se adresář a tam budou obrázky a zvuky.
Samozřejmě může to být nějak ošetřené (např. to může hrát na základě nějakého scriptu) třeba u placeného stahování. Záleží jak to je udělané.