Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka u NTB

Zdravím Vás,mám problém s obrazovkou u ntb.Zapnu jej,vše naběhne i obraz,ale nejde pořádně vidět,neboť obrazovka je strašně tmavá.Díky za jakoukoliv radu,jak tento problém odstranit.Popřípadě kde tomohu nechat opravit a cena cca.Díky

Ak je to starý NB,
nemá zmysel ho dávať opravovať.

Pri nich - po rokoch - zvyklo dôjsť k prerušeniu káblikov medzi doskou a displejom.
Ak si technicky zručný - a máš odvahu k tomu,
na webe sú Návody (podľa konkrétneho modelu), ako NB postupne rozobrať/zložiť.
A tam je aj spôsob, ako sa dostaneš k jemným káblikom napájania displeja.

Pri staršich NBs boli aj pánty chúlostivé, aj toto napájanie.

Ak sa Ti to aj nepodarí opraviť,
aspoň sa fyzicky zoznámiš s notebookom.
Nikdy nie je zbytočné.